Rikthehen në funksion tri xhamitë e restauruara

Kulturë

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjakovë informon qytetarët se qysh nesër në namazin e drekës, dt. 01.07.2020, do të rikthehen në funksion tri xhamitë e restauruara; Xhamia e Mulla Jusufit, Xhamia e Kusarëve dhe Xhamia e Sefës.

Falënderojmë përzemërsisht ata që mundësuan të realizohet kjo arritje!

Urime dhe na qoftë përhajr të gjithëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *